Styl seznamu článků „Výchozí“

Již před delší dobou mě oslovil evangelický sbor v Praze 6 Střešovice abych v jejich prostorách uspořádal výstavu mých fotografií. Jde o velice vkusný kostel postavený ve funkcionalistickém stylu a výstavy tam mají dlouhou tradici. Letos jsme se konečně dohodli na termínu.

Škoda že náš fotoklub nemá obytný tzv. futrálový autobus, kam by se vešel a kde by se vyspal celý náš Fotoklub Vysočina včetně našeho velkotonážního náčelníka a zakladatele Pavla Juráčka. Jezdili bychom vesele po Evropě, nevázaní na campy u kterých to bývá zrovna během fotogenického podzimu na štíru s provozní dobou.

Využili jsme možnost dostat se při východu slunce na vyhlídku z Řízení letového provozu Buchtův kopec kam jsme dorazili společně s mlhou. Štěstí bylo že jsme se nahoru dostali Těsně nad ní a mohli vidět v dálce lézt slunce na nekonečnou mlhou. Která se po krátké chvilce zvedla a měli jsme po .......

Stejně jako jiné roky, vyrazili jsme i letos na leteckou pouť do Pardubic, protože oproti jiným leteckým dnům jsou tam mimo proudové stihačky hezký holky a hlavně vrtulová válečná letadla která se fotí obtížněji než ty holky.

Koncem dubna 2023 se Pavel Černý, Jarda Provazník a Radek Strašil zúčastnili akce Svazu slovenských fotografů v Ružomberoku, nazvané Jarný Liptov.