Vyhodnocení MO Vysočina 2023, Příbor

02.09.2023

Ve dnech 1.- 3. 9. se naši dva členové zúčastnili vyhodnocení 65. ročníku MO Vysočina, tento ročník pořádal Fotoklub Příbor.

Vše se odehrálo v Moravském Bermudském trojúhelníku Nový Jičín - Kopřivnice - Příbor

V pátek jsme se ubytovali v hotelu Praha v Novém Jičíně, večer následovala návštěva Návštěvnického centra ( expozice klobouků a gen. Laudona ), potom společná večeře.

V sobotu po snídani přesun do muzea Tatra Kopřivnice k prohlídce zajímavé expozice vozidel, poté odjezd do KD v Příboře, kde po společném obědě následovalo slavnostní vyhlášení se zajímavým programem.

Po oficiálním programu následovala prohlídka muzea Sigmunda Freuda, Piaristického kláštera a dalších pamětihodností v Příboře.

V neděli po snídani odjezd domů.

Jsme v tomto mapovém okruhu teprve druhým rokem, v loňském roce jsme byli desátí a tentokrát jsme se umístili na krásném pátém místě.

Byl to příjemně strávený víkend plný přátelských setkání a společné radosti z fotografie.