Ladislav Šmíd

Bydliště, věk, profese :
Brno, 50+

Fotografovaná témata:

Převážně krajina, hmyz (vážky, motýli), obojživelníci, občas i něco z říše rostlin.

Používaná technika:
Canon 5D mark IV

Kontaktní informace:
eMail : f18c@seznam.cz

Vlastní fotogalerie autora
Klubová fotogalerie autora

S fotografováním jsem se začal seznamoval někdy v průběhu roku 2008, kdy jsem vlastnil svůj první fotoaparát Fuji Fine Pix S5600. Jednalo se o elektronickou zrcadlovku s pevným objektivem 38 – 380mm a rozlišením 5MP. V té době mě fotografování ještě nijak zvlášť neoslovilo – bylo to spíš jen takové příležitostní "cvakání".

Pravý fotografický boom u mě nastal o 4 roky později v roce 2012, kdy jsem si pořídil nový fotoaparát CANON 650D. Už ted přesně nevím co byl u mě ten počáteční spouštěcí podnět a já se začal s fotoaparátem v přírodě objevovat čím dál tím častěji.

Postupem času se fotografování stalo mé velké hobby spojené s cestováním a spoustou času stráveného v přírodě.